Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesi Alacamescit Mah. Bayathane Cad. Çamoğlu İşhanı, No: 7 K: 3 D: 301, 16030 Bursa adresinde bulunan BS İnternet Yazılım Reklam Pazarlama ve Danışmanlık Hizmetleri (BS İnternet Hizmetleri) tarafından oluşturulmakta ve yönetilmektedir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiç bir sorundan/hasar kaybından/zarardan BS İnternet Hizmetleri sorumlu değildir.

BS İnternet Hizmetleri sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

BS İnternet Hizmetleri işbu site ve site uzantısında mevcut her tür içerik, hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

BS İnternet Hizmetleri, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi BS İnternet Hizmetleri’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. BS İnternet Hizmetleri bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

BS İnternet Hizmetleri dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.